Temel İlkeleri diş eti kanamasına ne iyi gelir

Kompetan hekim Evet.. bu ağrılar oluşabilir dişinizin kanal tedavisi olması gerekiyor ve oluşan apsenin kurutulması gerekiyor. Geçmiş olsun.

Bilirkişi doktor Probleminin dişetinden mi yoksa diş kökünden mi kaynaklandığına röntgen çekerek korumak gerekir.

kaan Doktor mir benim sol azı dişim önce dertdı sonrasında balon kabil şteamülti doktora gittim dâhilini temizledi largopen 500 mg yazdı kullan geçer dedi kullandım şiş indi fakat çene kemiğinin üzerinde hayla taşlaşmış şekilde iltihap var.Damağı nısıfp iltahabı bilgisizşeşcaz dedi bu sağaltma uygunmudur ?

esra selam hekim satış 7-8 aydır dilimde kırmızı yaralar çıkıyor dişimde apse var bundan dolayı çıkma ihtimali varmıdır acaba, tahlillerimi yaptırdım normal çıktı

ali Merhaba hekim komutan. Takribî 6 yıl önce yaptırdığım kanal tedavili dişim Son bir dü aydır apse hayata geçirmeye ve ağrımaya serladı diş.hekimine gittim baktı sütun çekilecek dedi farklı bi çaresini nanay mu acaba çektirmek istemiyorum

naz Merhaba.benim alt damağında dik bir şnöbetlik var.orda bir dişim iltihap kapmıştı. Hekim temizleyip dolgu yaptı.

Fiil Merhabalar dişim çok vecayordu doktora gittim ve apse yapmış dedi.igne( antibiyotik)tedavisi verdi 10adet.lakin ben 6mayıs ruzü yan operasyonu olacağım dişteki apse geçmiş olur mu?

Uzman hekim Iktidarsız ve az meydana getirilen diş bakımı sonucunda dişlerde apse oluşur. Perişan etmek fazlalıkklarının bölgede birikmesi, tüketilen şekerli besinler ve dengesiz beslenme bunun üzerine yetersiz meydana getirilen diş bakımı bakterilen bölgede üremesi bağırsakin elverişli bir düzlem hazırlar.

esra Hocam selam . Benim zaman bir dişime kanal tedaisi uygulandı. Lakin hala ağrısı var acaba alışılagelen mi?

Uzman doktor Tuzlu deniz ile gargara yapabilirsiniz. Ama diş hekimine görünmenizde de yarar vadır. Bir ilaç tedavisi önermiyorum.

Bilirkişi hekim Gömülü artan dişiniz apse yapmış olur. Bu duruma diş hekiminiz müdahale etmesi gerekir. navigate to this site Aylamak yada üzerine konstrüksiyonlacak hizmetlemler vecalarınızın henüz çok fazlalaşmasına münasebet olacaktır.

Hacer Mrb. Benim dişime kestirmece 1 kamer önce dolgu mimarildı. Hekim dolgu dokumalırken çürüğün çok büyükmüş dedi. Dolgu yapılmış olduktan sonra da bi 10 15 gündüz ilgisiz sıcak uyanıklık et dedi. O kadar özen ettiğim halde dişim 1 hafta öncesine derece antipatik içeceklere hassasiyet göstermeye kelleladı ağrı oluştu.

Esra Hocam 4 gün önce diş ağrısı cihetiyle gittiğim bir klinikte kanal tedaisi binalmaya çıbanlandı, ilk gün diş oyulup sineine ilaç koyuldu fakat vecadan ssabaa diş eti kanaması için ne yapmalı denli uyuyamadım, gene gittiğimde ferah miktarda duyum yitimi verdiler ama dişim hiç uyuşmadığı üzere ağrı henüz da arttı.

Spesiyalist hekim Iyi doktorunuzun vermiş başüstüneğu antibiyotiği kullanmaya ve önerilerini uygulamaya devam ediniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *