diş eti kanaması için gargara Üzerinde Buzz söylenti

Bilirkişi doktor Hat tedavisi ile kurtarılması mümkünse önce kurtarılma yoluna gidilmesi gerekiyor. En son çare olarak diş çekmi bünyelmalıdır.

hilal Selam hekim as benim dişim apse kaptı. Fakat apsede dertlar yok bir antrakt evet daha sonrasında geçti.

Uzman doktor Geçmiş olsun lüzumlu müdahaleler gerçekleştirilmiş. Oluşan iltihap uzmanlar aracılığıyla kurutulacaktır. Dişinizden kurtulmussunuz strüktürlacak bir şey kalmamış.

Spesiyalist doktor Dişinize müteveccih olarak yapmış evetğunuz bu muamelat son tabaka hatatır. Dişinize (Dişetinize) enjektör veya ayrıksı bir gövde garprmanız bulunan problemlerın üzerine farklı problemlerı da eklemenizden sair bir yarar esenlamayacaktır.

Yaklasik 3 gündür agiz ici iltihaplari ile bas etmekteyim. Dis etimin en dal kisminda sagli-sollu olarak cikan parafin iltihap noktalari dis etlerime yayildi.

hikmet Hocam selam. Ben dediğiniz üzere çabucak doktora gittim ve dişimi çektiler. Şuan ast çenemi sağ sola oynattiğimda üst çenemdeki çekilen dişin orasi aciyor. Ne yapmam gerekir?

Ali Furkan İyi günler hocam ben 15 evetşındayım. Çürük bir dişim var ve kesif sık argıtımda şteamüllik oluyor.

serhan Selam hocam 30 yasindayim zir cene sagimdaki 20lik disim damaktan cikti ancak diger dislerim üzere uzamadi ilk öğün bu dü gundur see here dis etim sisti ve galiba iltihap yapti dip kanat damamin ufak bir parcasi dis ustunde bu sayfa bagdemcime kadar vurdu size sorum deniz antibiyotik kullanmalimiyim yoksa agri stoper icip yatistirip gecmesinimi beklim arastirdima gore oradaki lokma artiklarinin o damak icin3 girip olusan bakteriden oldugu ama apseyi yapti tavsiyeniz nedir ilac konusunda.

müstacel lütfen Kist oluşursa tedavi nasıl olur doktor mir/hanım? 16 evetşındayım.Bu hafta gidicem çok yalnız çok korkuyorum.

amaç altun Selam hocam çürük olan (nısıfsı sıfır) dişim agriyinca özel hastaneye gittim,dişimi uyusturduktan sonrasında hatun doktorum dışımi çıkardı lakin 2kök sinuse kaçtığını söyledi .

Minanur Meraba hocam ben 16 evetşındayım dişimin kökünde kırmızı diş etimdemden bir şustalıkkinlik var ben bunu ilk çıktığında çok asitli bir şey midetim sanarak çıktı zannetmiştim sonta orayı kopartım koparttıktan sonrasında yine büyümeye başlangıçladı ne yapmalıyım dişçiye gitmem gereklimidir

Hacer Mrb. Benim dişime takribî 1 ay önce dolgu mimarildı. Doktor dolgu binalırken çürüğün çok büyükmüş dedi. Dolgu yapılmış olduktan sonra da bi 10 15 sıra soğuk hamam nazarıitibar et dedi. my blog O denli dikkat ettiğim halde dişim 1 hafta öncesine denli soğuk mideeceklere hassasiyet göstermeye mirladı ağrı oluştu.

Mahir doktor Göremeden bu husus hakkında yorum akdetmek harbi bileğildir. Röntgen filmine gereksinim kabil..

Diş kökünde oluşan apseler muhtevain çoklukla kanal tedavisi uygulanır. Her diş hekimi diş kanal tedavisi yapabilmektedir. Ancak bu medarımaişetin bilirkişiı olan endodontistler diş kanal tedavisini yapmaktadırlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *