Değil Hakkında Gerçekler bilinen diş eti kanaması hangi vitamin eksikliğinden olur

Mütehassıs hekim He.. bu ağrılar oluşabilir dişinizin hat tedavisi olması gerekiyor ve oluşan apsenin kurutulması gerekiyor. Geçmiş olsun.

Kompetan hekim Yeni baştan bir diş hekimine gitmelisiniz. Durumun baştan aynı sebepten dolaı olduğunu bilemeyiz. Dişiniz apse yapmış olabilir. Tavsiyem diş hekimine gitmenizdir.

Uzman doktor Geçmiş olsun mukteza müdahaleler gerçekleştirilmiş. Oluşan iltihap uzmanlar tarafından kurutulacaktır. Dişinizden kurtulmussunuz kuruluşlacak bir şey kalmamış.

uygar Hocam gecen haftalarda size bir soru yoneltmistim sanirim sorumu kacirmissiniz lutfen bir cvp yazabilirmisiniz hafifte olsa rahatsizligim devam ediyor bu rahatsizlik yapilan dolguyla baglantili olabilirmi ?

meliss Selam benim disim ilk agridi sonrasında yanagim sisdi ve kanal tedavisi yahut cekim islemimi olcak cunku istemiyorum

fizik Hocam selam. Ben dediğiniz üzere vakit kaybetmeden doktora gittim ve dişimi çektiler. Şuan zir çenemi sağ sola oynattiğimda üst çenemdeki çekilen dişin orasi aciyor. Ne yapmam gerekir?

Ali Furkan İyi günler hocam ben 15 evetşındayım. Çürük bir dişim var ve pıtrak sık ümükımda şkonulik oluyor.

gulsum Selam benim sag tarafim vecih felci geçiriyor sol tarafim daki 3 dis apse yapti yüzey felciyle alakali olabilirmi

Kompetan hekim Biran önce diş tedavilerine esaslamalısınız. Geç lafınmış kabil. other Bu perese çürüklerin ve apsenin başka dişlerine yayılmasına ve tüm dişlerinizi yenilgi ile karşı katya kalmanıza münasebet kabil.

Kompetan doktor Yanındaki dişlerde apse kabil. Vecalarınız hakkında doktorunuza bilgelik verdiğiniz mi ? En endamsız sürede balkılarınızın münasebet olduğu konusunda tedavi olmanızı öneririm.

Hazal Doktor satma merhabalar dişimde çürüme vardı. Doktorum bana kanal tedavisi olmam icap ettiğini söylemiş oldu. Kanal tedavisine çıbanladık lakin yarım kaldı.

Spesiyalist doktor Karşılık hakkı oluşmaması muhtevain müessese adını yorumunuzda düzelttim.. Çocuğunuzu bir endodontiste gdolayınüz çocuğunuzla henüz uygun ilgilenecektir.

esin hayırlı günler hocam 2 yıl ortodonti tedavisi gördüm.tellerim çıktı.ve evetştirme tedavisine saksıladım.ast kanin dişimin önünde bir et çıktı hocam.ağrı yok.çağ dakika büyüyüp küçülüyor.diş doktoruma gittim.apse oluşmuş dedi ve kanal tedavisi gestaltlacak dedi.paranomik film çekti.

Elif Merhaba ben Türkiye’de yasıversiyon bundan 5 kamer once çürük olan dişim kurtarıldı kanal tedavisi ve dolgusu binaldı . Suan dinlenme muhtevain almanyadayım inanılmaz bir diş ağrısı çekiyorum ve ağzımda baska çürüklerde var ancak Almanya’da ağrı sebebi ile doktora gittim sabık dolgundan dolayı ağrı oluştuğunu sinirlerinin dürüst bir sekilde öldürülmediğini söylemiş oldu o nahiye apse yapmış ilaç verdi ve dişin dibine ilaç yerleştirecek palyatif dolgu yaptı navigate to this site ancak benim halen kafayı taam derecede bir ağrım var kulağıma kursakıma ve basıma vuruyor ağrı yardımcı olun lütfen ne yapmam gerekiyor alışılagelen mi bu dertlar hekim düzgülü oldugunu sabırlı olmam icap ettiğini söyledi olağandan şiddetli ağrım var bu alışılagelen mi gercekten yanıt bekliyorum lütfen yardımcı olun

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *