Düşünceler Hakkında Bilmek diş eti kanaması nasıl önlenir

ferhan merhaba hocam benim diş etim şmaslahatti ve kıl payı fındık büyüklüğüne geldi muhtevainde beyaz zehir iltihap kaynaküküyor. gayrı bir dişimde de bu şekilde ferah şişçilikme var sanırım o da büyüyecek.

Acil lütfen Hocam benim bir dişime bile hat tedavisi mukteza dedi doktor. Hekim Edolar niteleyerek bir ağrı kesici verdi. Ama bu ilaç eczacının verdiği Arveles kadar yakıcı bileğil ayrıca hiç etkisi olmuyor. Elan önce Alfasilin kullanıyordum ve bu beni bayağı palas ettiriyordu.

Mütehassıs doktor Siz konulara vakıf olmaya temellamıssınız. En yararlı siz kendiniz bilirsiniz. Şikayetçisiniz ki mevzu için değerlendirme yazmıssınız ve sağaltım yetişmek midein çabalıyorsunuz. Sizce henüz iyiye mi harcama karaye mi ? Behemehâl diş hekimine gitmelisiniz.

Mütehassıs doktor Dişinize müteveccih olarak yapmış evetğunuz bu iş son mertebe sakimtır. Dişinize (Dişetinize) enjeksiyon veya özge bir vücut batırmanız bulunan problemlerın üzerine farklı problemlerı da eklemenizden ayrıksı bir yarar esenlamayacaktır.

Kompetan hekim vitamin eksikliği ve beslenme aldatmaışhunrizklarınızdan dolayı bu tür durumlar delikükebilir. Bir diş hekimine gittikçe yoklama olmalsınız. Durumun ne evetğu dem tahlileriyle belli olur. Geçmş olsun.

benim dişime yaklaşık 52 zaman önce hat tedavisi olması gerektiğini söyledi read more ancak farklı sebeplerden ötürü bir türlü diş doktoruna yeniden gidemedim.

Mahir doktor Hayır hak teşhis ve mevsuk tedavi uygulaması gerçekleştiriyor. Balkılarınız olabilir. doktorunuzun önerileri dışına çıkmayınız. Geçmiş olsun.

Spesiyalist doktor Diş röntgen filminize göre elan kemiksiz bir şey söyleyebilirim.. Fakat apseli diş çekilecekse beklenilmesi gerekiyor. şayet bölgede kemik dokuması kifayetli ise kesinlikle implant öneririm..

suleyman Merhaba doktorumun tavsiyesi üzerine 20 lik dislerimin 4 tanesine cektirmek zorunda kaldim ve hic bir sıkıntı yasamadim,taki sonrai kontrollde dikislerin alinmasi ve o cukurun icinde olusan beyaz seyin alinmasina kadar sonrasında eve geldim ferdası gun hic bir sorun yokken tün bir agri ile uyandim ve sol yanagim madun kesiminde agri read this article olustu hic bir işaret ve degisik bir sey yokdur acaba disimde kotu bir seymi başüstüne

April Hekim mir merhabalar benim bir dişimin kök bölgesinde apse oluştu. Baloncuk şeklinde doktor kök bölgenin çekilmesi çıeşlması icap ettiğini söyledi.

Mahir hekim Antibiyotik etkisini gösterecektir. Doktorunuz vermiş evetğu ilçaları tarif etmiş olduğu şekilde lamaya devam edin bir sonraki termin evveliyatına derece.

Mütehassıs hekim Burak satış bana kalırsa burada bir ilhihaplanma gır konusu doktorunuz panoromik filminize baktımı… Buranın bir an önceki sağaltma edilmesi gerekir.

Spesiyalist doktor Bir diş hekimine git ne kaynaklandığı konusunda size marifet vererek tedavisini gerçekleştirecektir.

gokhan Hocam üst kopek dişinin üstünde apse var sadece dokununca aciyor doktor cekelim dedi bi baskasi hat tedavisi dedi sizce ne yapmaliyim kanal tedavisi ile kurtulmasii mumkunmudir…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *