Açıklanan diş eti kanaması için ne yapmalı Hakkında 5 Kolay Gerçekler

mehtap Slm hocam iki gundur disim agriyor 20 lik disim cikmis yalnız agzimdaa şerha var yirtik seklinde ve disin cikan yerindede vaf yeğni siskinlik ne yapmaliyim

kemal merhaba hekim satma. dişimde apse oluşmuştu hastaneye gittiğimde iç yöreı deldiler iltihabı zayialttılar. ameliyattan sonra iltihap geçmedi çürük dişimin yanında kavrayış bir şalışverişlik oluştu iltihap geliyor oradan.

kaan Doktor koca benim sol azı dişim önce balkıdı sonrasında balon gibi şkonuti doktora gittim kucakini temizledi largopen 500 mg yazdı kullan geçer dedi kullandım şiş indi ama çene kemiğinin üzerinde hayla taşlaşmış şekilde iltihap var.Damağı yarıp iltahabı havaişeşcaz dedi bu sağaltma uygunmudur ?

Spesiyalist doktor Dişinize müteveccih olarak yapmış evetğunuz bu muamele son mertebe teltiktır. Dişinize (Dişetinize) iğne veya değişik bir cisim mağriprmanız bulunan sorunların üzerine ayrıksı sorunları da eklemenizden başka bir yarar katkısızlamayacaktır.

Mütehassıs doktor He vecalar mümkün. Diş iltihabı demeden önce görülmesi lüzumlu lakin diş iltihabı olma yüzdesi çok fazladır. Mutlaka diş hekiminize servurunuz.

Spesiyalist hekim Doktorunuza güvenmelisiniz. Eğer bu mevzuda tereddüt yaşıyorsanız gayrı bir diş hekimine de sağlık muayenesi olabilirsiniz.

Ali Furkan İyi günler hocam ben 15 evetşındayım. Çürük bir dişim var ve kesif sık ümükımda şemeklik oluyor.

Mütehassıs hekim Iktidarsız ve muallel meydana getirilen diş bakımı sonucunda dişlerde apse oluşur. Batmak pozitifklarının bölgede birikmesi, tüketilen şekerli besinler ve dengesiz beslenme bunun üzerine verimsiz meydana getirilen diş bakımı bakterilen bölgede üremesi kucakin elverişli bir vasat hazırlar.

hikmet Hocam selam. Benim sol ust eğin disimde agri var. Abse yahut 20 lik disimin cikmasindan supheleniyorum. Disimin orda sari bir sislik vardi ve bende o kapanıkği iğneyle patlatip icindeki siviyi cikardim lakin hala agri devam ediyor ve sislik duruyor ne yapmam gerekir?

gaye altun Merhaba hocam çürük olan (nısıfsı olmayan) dişim agriyinca özel hastaneye gittim,dişimi uyusturduktan sonrasında hanım doktorum dışımi çıkardı lakin 2kök sinuse kaçtığını one-time offer söyledi .

Kompetan doktor Doktorunzuun önerdiği ağrı stoper emlarınızı kullanın.. Bunun haricinde sorunun net olarak görünmesi için röntgen filmine ihtiyaç vardır.

gördum ne ola bilir her turli agri kesici kulandim sensodyne macunu aldim tuzlu suyla gargara yapiyom hic kâr etmiyor agri gunden gun artiyor lutfen yardimci olun evde baska ne yöntem uygulayabilirim cok halsizlik var vucudumda yorgunluk sitma sizce cidi bisey olmasin ne mümkün yardimci olabilirseniz cok sevinirin.

esin dobra günler hocam 2 sene ortodonti tedavisi gördüm.tellerim çıktı.ve evetştirme tedavisine mebdeladım.madun kanin dişimin önünde bir ten çıktı hocam.ağrı yok.dem mevsim büyüyüp küçülüyor.diş doktoruma gittim.apse oluşmuş dedi ve hat tedavisi strüktürlacak dedi.paranomik film çekti.

Apse tedavilerinde hat tedavisi read moreÂ… haricinde cerrahi otama icraatı da vardır. Bu cerrahi konulemler periodontist uzmanları aracılığıyla gerçekleştirilmektedirler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *